Pozvánka na Mistrovství ČR 2023

Srdečně zveme všechny střelce na Mistrovství ČR 2023 v disciplíně Hunter Field Target (HFT), které se bude konat ve dnech 12.-13. 8. 2023 ve Vacenovicích. Akce se uskuteční pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association). Mistrovství budou tvořit dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích (Alfa a Bravo, každá na 40x1 terč) a do celkového výsledku se bude počítat bodový součet z obou dní. V případě rovnosti bodů rozhodne o pořadí na prvních třech místech rozstřel.

Mistrovství ČR 2022

O víkendu 13.-14.8.2022 se Tuhani konalo Mistrovství České republiky v HFT. Soutěžilo se v tradičních pěti kategoriích Open, Springer, Ladies, Veteran a Junior.

Počasí vyšlo skvěle, celou dobu foukal jen slabý vítr bylo poměrně slunečno s teplotou přes 25°C.

Otevřené Mistrovství České republiky 2021

Otevřené Mistrovství České republiky v HFT 2021 se konalo ve dnech 14.-15.8.2021 v rozsáhlém zámeckém parku v Cholticích. Mistrovství bylo organizováno asociací CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association) a zúčastnili se ho závodníci z pěti zemí (Česká republika, Německo, Polsko, Slovensko a Norsko).

Mistrovství ČR 2020

Mistrovství ČR 2020 v disciplíně Hunter Field Target (HFT) se konalo ve dnech 8. - 9. 8. 2020 v areálu zámeckého parku v Cholticích. Akce se uskutečnila pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association). Mistrovství tvořily dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích (Alfa a Bravo, každá na 30x1 terč) a do celkového výsledku se započítal bodový součet z obou dní. Vypsány byly kategorie Open (PCP-větrovky), Springer (pružinovky), Ladies (ženy), Junior (do 18 let), Veteran (od 60 let) a Team (4 nejvyšší bodové zisky z každého přihlášeného klubu za každý den).

Pozvánka na Valnou Hromadu 2020

Vážené dámy, vážení pánové,
zveme Vás na jednání valné hromady CAFTA z. s., které se bude konat dne 8.8.2020 od 16-ti hodin v prostoru koupaliště v Cholticích.

Mistrovství ČR 2019

Ve dnech 3.-4.8.2019 proběhlo v lužním lese v Tuhani okolo místní hájovny Mistrovství ČR v HFT 2019. Akci se konala pod hlavičkou asociace Czech Airgun Field Target Association (CAFTA), která snaží podporovat venkovní aktivity spojené se střelbou ze vzduchovek na sklopné terče u nás. Celý víkend nás provázelo příjemné počasí s teplotou kolem 25°C, bylo většinou slunečno, občas přišly mraky, ale chvíli pršelo jen v noci z pátku na sobotu a pár minut na začátku sobotního závodu. V sobotu foukal poměrně čerstvý vítr, v neděli panovalo prakticky bezvětří.

Pozvánka na Mistrovství České republiky v HFT 2019

Srdečně zveme všechny střelce na Mistrovství ČR 2019 v disciplíně Hunter Field Target (HFT), které se bude konat ve dnech 3. - 4. 8. 2019 v areálu hájovny v Tuhani. Akce se uskuteční pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association). Mistrovství budou tvořit dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích (Alfa a Bravo, každá na 30x1 terč) a do celkového výsledku se bude počítat bodový součet z obou dní. V případě rovnosti bodů rozhodne o pořadí na prvních třech místech rozstřel.

Mistrovství světa HFT 2019 - Polsko

Ve dnech 22.-23.6.2019 se v Polsku nedaleko města Kalety konalo Mistrovství světa v HFT. Byla to velmi dobře zorganizovaná akce, pravé vyvrcholení celého roku, kterého se zúčastnila velká skupina střelců z České republiky a rozhodně se výsledkově neztratili. Individuálně jsme si odvezli několik medailí a v konkurenci 10 národních reprezentací jsme obsadili druhé místo, když nám na zlato chyběly pouhé 3 body.

Velké poděkování patří našim sponzorům České zbrojovce Uherský Brod, JSB Match Diabolo, Airchrony a Balistas za veškerou jejich podporu!

World HFT Championships 2018, Choltice

Ve dnech 4.-5. srpna 2018 se v areálu barokního zámku v Cholticích konalo Mistrovství světa v HFT. Závod pořádal spolek Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) pod hlavičkou světové organizace World Hunter Field target Organisation (WHFTO). Soutěžilo se v kategoriích Open, Ladies, Springer, Junior, Veteran a Team.

Mistrovství České republiky v HFT 2018

Ve dnech 30.6.-1.7.2018 se v Lipové konalo Mistrovství české republiky v HFT. Mistrovství tvořily dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích a do celkového výsledku se počítal bodový součet za oba dny. Trať Alfa postavili členové pořádajícího klubu SK Lipová a trať Bravo postavili členové klubu Česká sklopka. Celý víkend bylo slunečno, ale bylo nezvykle chladno (přes den kolem 15°C) a především v sobotu foukal silný vítr. Vypsáno bylo pět kategorií - Junior, Springer, Ladies, Veteran a Open.

Pozvánka na Mistrovství České republiky v HFT 2018

Srdečně všechny střelce a příznivce vzduchové střelby zveme na páté Mistrovství České republiky v HFT, které se bude konat ve dnech 30.6.2018 a 1.7.2018 v Lipové, v okolí Lipovského mlýna, které mnoho HFT střelců z dřívějších zdejších akcí zná.

Závod proběhne na dvou tratích po 30 sklopkách a soutěžit se bude v kategoriích Open, Recoil, Ženy, Veteráni a Junioři podle platných pravidel HFT. V sobotním odpoledním programu proběhne doprovodná střelecká soutěž "Lipovský kňour".

Benelux Open 2018

Každý rok pořádáme několik společných výletů na HFT závody do zahraničí. Co se týká zábavy i sportu, tak tyto akce obvykle patří k vrcholům sezóny. Několik let za sebou jsme vyráželi do Anglie, kromě toho se vždy účastníme několika závodů v Polsku a také jednoho na Slovensku.