Mistrovství České republiky v HFT 2018

Ve dnech 30.6.-1.7.2018 se v Lipové konalo Mistrovství české republiky v HFT. Mistrovství tvořily dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích a do celkového výsledku se počítal bodový součet za oba dny. Trať Alfa postavili členové pořádajícího klubu SK Lipová a trať Bravo postavili členové klubu Česká sklopka. Celý víkend bylo slunečno, ale bylo nezvykle chladno (přes den kolem 15°C) a především v sobotu foukal silný vítr. Vypsáno bylo pět kategorií - Junior, Springer, Ladies, Veteran a Open.

Vítězům blahopřejeme! Nejvyššího bodového součtu za oba dny dosáhl Martin Krupka, který se tímto stal mistrem ČR za rok 2018.DSC07370

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kdo se podíleli na pořádání a hladkém chodu celé akce. Jmenovitě bych vyzdvihl Svatopluka Koudelku staršího, klobouk dolů před jeho aktivitou a energií, kterou rozdává všem střelcům kolem sebe.

Nemalé poděkování patří také všem sponzorům, kteří nám ulehčují život, a bez kterých bychom podobné akce zvládli pořádat jen s obtížemi.

Výsledky:

https://www.fieldtarget.cz/images/stories/Foto_2018/2018-07-01_MCR_Lipova/MCR_results.png

 

Detaily a fotogalerie: https://www.fieldtarget.cz/cs/reporty/2018/652-mistrovstvi-cr-v-hft-2018.html