Slide One
Slide Two
Slide Three
previous arrow
next arrow

Ostatní události

Grid view
List view
 • Benelux Open 2018

  Každý rok pořádáme několik společných výletů na HFT závody do zahraničí. Co se týká zábavy i sportu, tak tyto akce obvykle patří k vrcholům sezóny. Několik let za sebou jsme vyráželi do Anglie, kromě toho se vždy účastníme několika závodů v Polsku a také jednoho na Slovensku.

 • CZ European HFT Championships…

  Srdečně zveme všechny střelce i diváky na CZ European HFT Championships 2017 (mistrovství Evropy v disciplíně Hunter Field Target), které se bude konat ve dnech 30.9.-1.10.2017 v areálu zámeckého parku v Cholticích. Akce se uskuteční pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association) a WHFTO (World Hunter Field Target Organization) a hlavním partnerem akce se stala Česká Zbrojovka Uherský Brod.

 • CZ European HFT Championships…

  V termínu 30.9-1.10.2017 se v areálu zámeckého parku v Cholticích uskuteční dvoudenní klání nejlepších Evropských střelců, v disciplíně Hunter Field Target. Akce probíhá pod záštitou mezinárodní organizace WHFTO, pořádá ji česká národní asociace CAFTA z.s. a hlavním partnerem akce se stala Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod.

 • Mistrovství České republiky 2014

  První Mistrovství České republiky v HFT Open pořádané organizací Czech Airgun Field Target Association se stalo minulostí. Akce, která u nás zatím neměla obdoby, se konala ve dnech 9.-10.8. v Petrušově v Zábřežské vrchovině. V bezprostřední blízkosti místní hájovny a hospody se nachází ideální terén pro pořádání HFT soutěží. Místo objevil a zajistil Zdendaxx z DLK klubu, za což mu patří velký dík.

Galerie