Přihlášení pro členy

Aktuality

Valná hromada se uskuteční 13.4.2019 ve Skalici (u Frýdku Místku) - program bude upřesněn na fóru

Mistrovství světa v HFT se bude konat 22.-23.6.2019 v Kaletách (Polsko)

Mistrovství ČR v HFT se bude konat 3.-4.8.2019 v Tuhani

O výběru národní reprezentace pro rok 2020 rozhodnou nominační závody

První závod Česko-Polského poháru 2019 se bude konat v Bohumíně 8.-9.6.2019

Sledujte nás na veřejném fóru CAFTA

Partneři

CZ-LOGO-blackairchronyfieldtarget logoJSB Match Diabolozbrane-vzduchovkyPRAGLOGO dvoubarevné

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen

Přípravy na mistrovství světa 2017

Letošní ročník mistrovství světa v HFT se bude konat na novém místě a v novém termínu.

Mezinárodní organizace WHFTO (World Hunter Fielt Target Organization), se dohodla na změně termínu a pořadatelské formy každoročního mistrovství světa v HFT. Organizace WHFTO vznikla v minulém roce a spojuje národní organizace jednotlivých členských států. Největší změna se týká zavedení možnosti pořádat vrcholnou soutěž v každé členské zemi.

 

Maldon 2000 

Letošní ročník se pořádá "v kolébce HFT" v Anglii a to na východním pobřeží, v blízkém okolí města Maldon. Termínově se šampionát posunuje na začátek léta (v termínu 24. a 25. 6. 2017.), což bude mít pozitivní vliv na stálost počasí a jako bonus nenutí závodníky trávit velikonoční svátky na cestách. CAFTA z.s. pořádá a zajišťuje reprezentační účast na  The BSA International Championships 2017 a současně pomáhá českým střelcům se zajištěním dopravy, tam i zpět, stejně jako pomoc s ubytováním v místě konání mistrovství.

Díky sponzorkému daru firmy JSB Match Diabolo, dostane každý člen CAFTA, účastnící se mistrovství, reprezentační bundu a budeme tedy tvořit kompaktní celek, který bude napomáhat k týmovému duchu a lepším výsledkům v závodě.

Českou republiku bude reprezentovat 6-ti členný tým ve složení Dušan Mandát, Jakub Vicher, Ladislav Pusztai, r04, r05, r06. Tři zbývající střelci budou nominováni kapitánem reprezentace. Nominace do reprezentace je založena na dosaženém výsledku v celkovém hodnocení CAFTA poháru 2016, a na aktuální formě střelců, kteří doplní volná místa. Šanci reprezentovat má tedy každý, kdo má zájem a bude dosahovat výborných výsledků v letošních závodech předcházejících MS.

Organizovaně přes asociaci CAFTA z.s. je momentálně nahlášených 21 střelců. V místě konání tedy české barvy přehlédnout určitě nepůjde. Doufáme, že stejně výrazné zastoupení budou mít české barvy i na stupních vítězů.

Město Maldon má bohatou vojenskou i přístavní historii.

Byrhtnoth Maldon 1851

 

V rámci aklimatizace je možné navštívit např.:

Vojenské muzeum

Vojenské muzeum

Vojenské muzeum

Letecké muzem

Muzeum letectví

Muzeum letectví

A kdyby byl termín o měsíc dříve, lze se zúčastnit i tradičního "Mud race"

Mud Race

Více o přípravě reprezentačního teamu České republiky a cestě na Mistrovství světa do Meldonu můžete sledovat na diskuzním fóru http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=1155

Pořádající organizace Maldon & District Organization - Air Rifle Club (http://www.madarc.net/).

Podrobnosti samotné akce lze sledovat na oficiálních stránkách www.WHFTO.com