Přihlášení pro členy

Aktuality

Valná hromada se uskuteční 13.4.2019 ve Skalici (u Frýdku Místku) - program bude upřesněn na fóru

Mistrovství světa v HFT se bude konat 22.-23.6.2019 v Kaletách (Polsko)

Mistrovství ČR v HFT se bude konat 3.-4.8.2019 v Tuhani

O výběru národní reprezentace pro rok 2020 rozhodnou nominační závody

První závod Česko-Polského poháru 2019 se bude konat v Bohumíně 8.-9.6.2019

Sledujte nás na veřejném fóru CAFTA

Partneři

CZ-LOGO-blackairchronyfieldtarget logoJSB Match Diabolozbrane-vzduchovkyPRAGLOGO dvoubarevné

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

Mistrovství ČR 2019

Ve dnech 3.-4.8.2019 proběhlo v lužním lese v Tuhani okolo místní hájovny Mistrovství ČR v HFT 2019. Akci se konala pod hlavičkou asociace Czech Airgun Field Target Association (CAFTA), která snaží podporovat venkovní aktivity spojené se střelbou ze vzduchovek na sklopné terče u nás. Celý víkend nás provázelo příjemné počasí s teplotou kolem 25°C, bylo většinou slunečno, občas přišly mraky, ale chvíli pršelo jen v noci z pátku na sobotu a pár minut na začátku sobotního závodu. V sobotu foukal poměrně čerstvý vítr, v neděli panovalo prakticky bezvětří.

Číst dál...

Pozvánka na Mistrovství České republiky v HFT 2019

Srdečně zveme všechny střelce na Mistrovství ČR 2019 v disciplíně Hunter Field Target (HFT), které se bude konat ve dnech 3. - 4. 8. 2019 v areálu hájovny v Tuhani. Akce se uskuteční pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association). Mistrovství budou tvořit dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích (Alfa a Bravo, každá na 30x1 terč) a do celkového výsledku se bude počítat bodový součet z obou dní. V případě rovnosti bodů rozhodne o pořadí na prvních třech místech rozstřel.

Číst dál...

Mistrovství světa HFT 2019 - Polsko

Ve dnech 22.-23.6.2019 se v Polsku nedaleko města Kalety konalo Mistrovství světa v HFT. Byla to velmi dobře zorganizovaná akce, pravé vyvrcholení celého roku, kterého se zúčastnila velká skupina střelců z České republiky a rozhodně se výsledkově neztratili. Individuálně jsme si odvezli několik medailí a v konkurenci 10 národních reprezentací jsme obsadili druhé místo, když nám na zlato chyběly pouhé 3 body.

Velké poděkování patří našim sponzorům České zbrojovce Uherský Brod, JSB Match Diabolo, Airchrony a Balistas za veškerou jejich podporu!

Číst dál...

World HFT Championships 2018, Choltice

Ve dnech 4.-5. srpna 2018 se v areálu barokního zámku v Cholticích konalo Mistrovství světa v HFT. Závod pořádal spolek Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) pod hlavičkou světové organizace World Hunter Field target Organisation (WHFTO). Soutěžilo se v kategoriích Open, Ladies, Springer, Junior, Veteran a Team.

Číst dál...

Pozvánka na Valnou Hromadu 2019

Vážené dámy, vážení pánové,

zveme Vás na jednání valné hromady CAFTA z. s., které se bude konat dne 13. 4. 2019 od 16-ti hodin v klubovně Sokola ve Skalici (u Frýdku-Místku) - odkaz na mapu.

Číst dál...

Mistrovství České republiky v HFT 2018

Ve dnech 30.6.-1.7.2018 se v Lipové konalo Mistrovství české republiky v HFT. Mistrovství tvořily dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích a do celkového výsledku se počítal bodový součet za oba dny. Trať Alfa postavili členové pořádajícího klubu SK Lipová a trať Bravo postavili členové klubu Česká sklopka. Celý víkend bylo slunečno, ale bylo nezvykle chladno (přes den kolem 15°C) a především v sobotu foukal silný vítr. Vypsáno bylo pět kategorií - Junior, Springer, Ladies, Veteran a Open.

Číst dál...

Pozvánka na Mistrovství České republiky v HFT 2018

Srdečně všechny střelce a příznivce vzduchové střelby zveme na páté Mistrovství České republiky v HFT, které se bude konat ve dnech 30.6.2018 a 1.7.2018 v Lipové, v okolí Lipovského mlýna, které mnoho HFT střelců z dřívějších zdejších akcí zná.

Závod proběhne na dvou tratích po 30 sklopkách a soutěžit se bude v kategoriích Open, Recoil, Ženy, Veteráni a Junioři podle platných pravidel HFT. V sobotním odpoledním programu proběhne doprovodná střelecká soutěž "Lipovský kňour".

Číst dál...

Benelux Open 2018

Každý rok pořádáme několik společných výletů na HFT závody do zahraničí. Co se týká zábavy i sportu, tak tyto akce obvykle patří k vrcholům sezóny. Několik let za sebou jsme vyráželi do Anglie, kromě toho se vždy účastníme několika závodů v Polsku a také jednoho na Slovensku.

Číst dál...

CZ European HFT Championships 2017

V termínu 30.9-1.10.2017 se v areálu zámeckého parku v Cholticích uskuteční dvoudenní klání nejlepších Evropských střelců, v disciplíně Hunter Field Target.

Akce probíhá pod záštitou mezinárodní organizace WHFTO, pořádá ji česká národní asociace CAFTA z.s. a hlavním partnerem akce se stala Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod.

Číst dál...

CZ European HFT Championships 2017

Srdečně zveme všechny střelce i diváky na CZ European HFT Championships 2017 (mistrovství Evropy v disciplíně Hunter Field Target), které se bude konat ve dnech 30.9.-1.10.2017 v areálu zámeckého parku v Cholticích. Akce se uskuteční pod záštitou organizace CAFTA z.s. (Czech Airgun Field Target Association) a WHFTO (World Hunter Field Target Organization) a hlavním partnerem akce se stala Česká Zbrojovka Uherský Brod.

Číst dál...

Přípravy na mistrovství světa 2017

Letošní ročník mistrovství světa v HFT se bude konat na novém místě a v novém termínu.

Mezinárodní organizace WHFTO (World Hunter Fielt Target Organization), se dohodla na změně termínu a pořadatelské formy každoročního mistrovství světa v HFT. Organizace WHFTO vznikla v minulém roce a spojuje národní organizace jednotlivých členských států. Největší změna se týká zavedení možnosti pořádat vrcholnou soutěž v každé členské zemi.

 

Číst dál...

Pohár CAFTA 2017

Pohár Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) je nejvýznamnější střeleckou HFT soutěží u nás.

Závod tohoto poháru může pořádat pouze uznaný Klub CAFTA, což je zárukou jeho vysokého standardu. Celý seriál závodů letos tvoří šest kol, z kterých se účastníkům do celkového výsledku započítávají nejlepší čtyři výsledky. Vypsány byly kategorie Open, Recoiling, Ladies a Junior. První tři střelci z poháru CAFTA automaticky získávají čest reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích.

Číst dál...