Přihlášení pro členy

Aktuality

Valná hromada se uskuteční 29.9.2018 ve Stárkově - program bude upřesněn na fóru

Mistrovství ČR v HFT se bude konat 30.6.-1.7.2018 v Lipové

4.-5.8.2018 pořádáme v Cholticích Mistrovství světa v HFT, detaily na WHFTO

O výběru národní reprezentace pro rok 2018 rozhodnou nominační závody

První závod Česko-Polského poháru 2018 se bude konat v Bohumíně 16.-17.6.2018

Sledujte nás na veřejném fóru CAFTA

Partneři

airchronyfieldtarget logoJSB Match Diabolozbrane-vzduchovkyStyrotrade-logo-002PRAGLOGO dvoubarevné

Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen

World HFT Championships 2018, Choltice

Ve dnech 4.-5. srpna 2018 se v areálu barokního zámku v Cholticích konalo Mistrovství světa v HFT. Závod pořádal spolek Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) pod hlavičkou světové organizace World Hunter Field target Organisation (WHFTO). Soutěžilo se v kategoriích Open, Ladies, Springer, Junior, Veteran a Team.

Worlds2018

Číst dál...

Mistrovství České republiky v HFT 2018

Ve dnech 30.6.-1.7.2018 se v Lipové konalo Mistrovství české republiky v HFT. Mistrovství tvořily dva závody (v sobotu a v neděli) na dvou tratích a do celkového výsledku se počítal bodový součet za oba dny. Trať Alfa postavili členové pořádajícího klubu SK Lipová a trať Bravo postavili členové klubu Česká sklopka. Celý víkend bylo slunečno, ale bylo nezvykle chladno (přes den kolem 15°C) a především v sobotu foukal silný vítr. Vypsáno bylo pět kategorií - Junior, Springer, Ladies, Veteran a Open.

Vítězům blahopřejeme! Nejvyššího bodového součtu za oba dny dosáhl Martin Krupka, který se tímto stal mistrem ČR za rok 2018.DSC07370

Číst dál...

Benelux Open 2018

Každý rok pořádáme několik společných výletů na HFT závody do zahraničí. Co se týká zábavy i sportu, tak tyto akce obvykle patří k vrcholům sezóny. Několik let za sebou jsme vyráželi do Anglie, kromě toho se vždy účastníme několika závodů v Polsku a také jednoho na Slovensku.

Číst dál...

Pohár CAFTA 2017

Pohár Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) je nejvýznamnější střeleckou HFT soutěží u nás.

Závod tohoto poháru může pořádat pouze uznaný Klub CAFTA, což je zárukou jeho vysokého standardu. Celý seriál závodů letos tvoří šest kol, z kterých se účastníkům do celkového výsledku započítávají nejlepší čtyři výsledky. Vypsány byly kategorie Open, Recoiling, Ladies a Junior. První tři střelci z poháru CAFTA automaticky získávají čest reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích.

Číst dál...

Pohár CAFTA 2016

Pohár Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) je nejvýznamnější střeleckou HFT soutěží u nás.

Závod náležící do tohoto poháru může pořádat pouze uznaný Klub CAFTA, což je zárukou jeho vysokého standardu. Celý seriál závodů letos tvořilo šest kol, z kterých se účastníkům do celkového výsledku započítávají nejlepší čtyři výsledky. Vypsány byly kategorie Open, Recoiling, Ladies a Junior.

Číst dál...

Mistrovství evropy 2016

Mistrovství evropy 2016 v HFT v polském městě Lodz je po delší odmlce událostí roku, a proto si ji ani naše reprezentace nenechala ujít.

Samotný závod se konal 10.- 11. září 2016. Nominace do 5-ti členného reprezentačního týmu České republiky byla v rukou kapitána (Ing. Jakub Vicher). Celkově Českou republiku reprezentovalo více než 30 střelců, což jistě není zanedbatelné číslo.

Číst dál...

Mistrovství České republiky 2016

Ve dnech 30.-31.7.2016 se uskutečnilo otevřené Mistrovství České republiky v HFT střelbě.

Závod se konal v překrásném areálu zámeckého parku na zámku Choltice. Nejprestižnějšího závodu sezony v České republice se zúčastnilo více než 50 střelců ze tří zemí. Absolutním vítězem a Mistrem ČR pro rok 2016 se stal Dušan Mandát z kategorie OPEN.

Číst dál...

Mistrovství světa 2016 v Kelmarsch

Mistrovství světa 2016 v HFT v anglickém Kelmarsh proběhlo rozporuplně...

Samotný závod se měl konat 27.- 28. března 2016 v rámci Kelmarsh Country Fair, nicméně druhý soutěžní den byl z důvodu nepříznivého počasí zrušen. Výsledky tedy byly poněkud kontroverzně počítány pouze z prvního soutěžního dne. To samo o sobě vzbudilo nejen mezi závodníky značné emoce. Českou republiku reprezentovalo 23 střelců přičemž 5 z nich se v konečném výsledku umístilo v první padesátce výsledkové listiny.

Číst dál...

Přípravy na mistrovství světa 2016

Mistrovství světa 2016 v HFT v anglickém Kelmarsh je událostí roku, a proto si ji ani letos nenecháme ujít.

Samotný závod se bude konat 27.- 28. března 2016 v rámci Kelmarsh Country Fair. Nominaci do 6-ti členného reprezentačního týmu České republiky si po náročné sezoně 2015 vybojovali Ing. Jakub Vicher (kapitán), Dušan Mandát, Jakub Bradáč, Ladislav PusztaiVáclav Sejpka. Jméno posledího člena Czech Teamu bylo dlouhou dobu velkou neznámou a jeho volba byla v rukou kapitána. Od soboty 27.2.2016 je zřejmé, že volba padla na Ing. Viktora Houdka, který se svými výkony prostřílel do reprezentačního teamu.  Celkově bude Českou republiku reprezentovat více než 20 střelců.

Číst dál...

Mistrovství České republiky 2015

Ve dnech 1.-2.8.2015 se uskutečnilo Mistrovství České republiky v HFT střelbě. Závod se konal v Tuhaňi a zúčastnilo se jej více než 60 střelců. Absolutním vítězem a Mistrem ČR pro rok 2015 se stal Jakub Vicher z kategorie OPEN.

Číst dál...

Mistrovství světa 2015

Mistrovství světa v HFT v anglickém Kelmarsh je událostí roku, a proto jsme si ji samozřejmě nemohli nechat ujít. Samotný závod se konal 5.-6. dubna 2015 v rámci Kelmarsh Country Fair. Českou republiku vyrazilo reprezentovat 20 střelců, které na místě přivítalo na anglické poměry nezvykle hezké a teplé počasí. Závod byl vypsán jako každý rok na 60 terčů, na které se střílí ve dvou dnech. Připraveny byly dvě dráhy Alfa a Bravo. Všichni jsme stříleli v neděli v dopolední směně. Členové Czech teamu stříleli na dráze Alfa a ostatní na Bravu, v pondělí pak zase všichni v odpolední směně a team střílel na Bravu a ostatní na Alfě. O tom co se dělo mimo hlavní závod si můžete přečíst v samostatném článku.

Číst dál...

Pohár CAFTA 2015

Pohár Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) je nejvýznamnější střeleckou HFT soutěží u nás.

Závod náležící do tohoto poháru může pořádat pouze uznaný Klub CAFTA, což je zárukou jeho vysokého standardu. Celý seriál letos tvořilo šest kol, z kterých se účastníkům do celkového výsledku započítávaly čtyři nejlepší výsledky. Vypsány byly kategorie Open, Recoiling, Ladies a Junior. První tři střelci z poháru CAFTA automaticky získávají čest reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích.

Číst dál...